Web Analytics

Корпорація Hyundai зацікавилася будівництвом метро в Харкові

Плани щодо співпраці обговорювалися 5 березня під час зустрічі представників Hyundai Corporation з першим заступником Харківського міського голови Ігорем Тереховим.

Як зазначив керівник представництва Hyundai Corporation в Україні Джонг Іль Рйонг, компанія зацікавлена в тому, щоб взяти участь у тендері з будівництва метро, а також у закупівлі рухомого складу, повідомляє прес-служба Харківської міськради.

«Наша компанія має великий досвід роботи з такими проектами в різних країнах світу, в тому числі в тих, де такі ж характеристики метро, ​​як у Харкові. Ми виконуємо роботу під ключ — ставимо повністю нашу систему і рухомий склад. Ми працюємо з урядом Кореї, тому хотіли б продовжувати нашу співпрацю на урядовому рівні в сфері фінансування інших міських проектів», — сказав Джонг Іль Рйонг.

Ігор Терехов зазначив, що місто зацікавлене у подальшій співпраці в разі, якщо Hyundai Corporation виграє тендер. Згідно з технічними умовами на закупівлю рухомого складу, Харків планує придбати енергозберігаючі потяги нового покоління, уточнив він.

Фото: city.kharkov.ua

Будівництво нових станції метрополітену — «Державинської» та «Одеської» — наразі триває. За даними директора Департаменту реєстрації міськради Олега Дробота, місто вже викупило нерухомість на території будівельних робіт у 122 власників. З них 53 придбали нове житло, ще 26 не планують цього робити. Загалом необхідно викупити 89 об'єктів нерухомості у 144 фізичних і юридичних осіб.

Будівництво харківського метро фінансують Європейський банк реконструкції та розвитку і Європейський інвестиційний банк, кошти також планується виділяти з міського бюджету. У грудні 2017 року ЄБРР виділив кредит у 160 млн євро на продовження лінії метрополітену в напрямку аеропорту. Ще 160 млн євро надає ЄІБ.

Читайте MediaPort у Telegram