Коронавірус в Україні: помер пацієнт у Тернопільській області

Четверта смерть від коронавірусу зафіксована в Україні. 

Про це вранці 25 березня повідомило Міністерство охорони здоров'я України

«Сьогодні в Тернопільській області помер 68-річний пацієнт з лабораторно підтвердженим тестом на COVID-19. МОЗ України висловлює співчуття близьким. Проводиться робота з контактними особами», — повідомляє МОЗ. 

За інформацією Тернопільської міської ради, помер мешканець села Ковалівка Монастириського району Тернопільської області. 

«Пацієнт з COVID-19 захворів 13.03 був госпіталізований в Чортківську ЦКРЛ, інфекційне відділення. Через десять днів переведений в інфекційне відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги. Попередньо встановлено, що пацієнт був у контакті з першим випадком, із пацієнтом з м. Заліщики, на похороні. Загалом на Тернопільщині залишається п’ять підтверджених випадків захворювання на COVID-19», — інформує міськрада. 

Загалом на цю мить в Україні зафіксовано 113 випадків коронавірусу. На Харківщині — жодного випадку. 

Читайте також: Зупинити коронавірус: хроніка подій у Харкові

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.