Web Analytics

Конституційний суд України висловив недовіру голові та обрав нового

Голові КСУ Станіславу Шевчуку висловили недовіру і звільнили з посади. Замість нього суд обрав Наталю Шапталу.

Рішення щодо зміни голови ухвалили 14 травня, повідомляє прес-служба Конституційного суду України.

Судді КСУ під час зборів ухвалили рішення про недовіру голові Конституційного суду Станіславу Шевчуку. Після цього — прийняли постанову про його звільнення, взявши до уваги висновок постійної комісії питань з регламенту та етики.

«Звільнити Шевчука Станіслава Володимировича з посади судді Конституційного суду України за вчинення ним істотного дисциплінарного проступку, грубе і систематичне нехтування своїми обов’язками, що є несумісним зі статусом судді Конституційного суду України», — йдеться в постанові КСУ.

Цього ж дня головою суду обрали Наталю Шапталу. За інформацією прес-служби КСУ, Шапталі 60 років, вона родом з Донецька. Працювала юрисконсультом, помічником прокурора, суддею. До Конституційного суду Наталю Шапталу призначили у вересні 2010 року, до цього вона була першим заступником голови Донецького апеляційного адміністративного суду.

Фото: unian.net

Шаптала — кандидат юридичних наук, фахівець у галузі адміністративного і кримінального права. Є співавтором навчального посібника «Конституційне право України», науково-практичних коментарів до Бюджетного і Податкового кодексів України.

Читайте MediaPort у Telegram

Теги: