Web Analytics

Комендантська година на Харківщині 8 і 9 травня не зміниться

У Харківській області не запроваджуватимуть довгу комендантську годину у пам’ятні дні. Доступ до меморіалів обмежать, поліція посилить патрулювання.

У День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом, 8 і 9 травня, час комендантської години на Харківщині не зміниться, повідомив голова обладміністрації Олег Синєгубов. Вона триватиме з 21:00 до 6:00.

«Утім, через постійні обстріли Харківська обласна військова адміністрація ухвалила рішення обмежити доступ людей до місць вшанування загиблих під час Другої світової війни. Жодних меморіальних заходів проводитися не буде. Національна поліція буде патрулювати вулиці населених пунктів в посиленому режимі», — попередив Синєгубов.

Він попросив у вихідні дні перебувати в укриттях, не виходити без потреби на вулицю, не ходити до парків, скверів, велелюдних місць.

«Російські окупанти наносять хаотичні обстріли, тому не ігноруйте сигнали тривоги! Прошу усіх поставитися з розумінням до цих обмежень. Вони задля вашої безпеки», — пояснив посадовець.

Окупанти продовжили обстрілювати мирних мешканців Харківщини. Сьогодні ворог обстріляв населені пункти Чугуївської, Золочівської, Красноградської громад. Є влучання в приватні забудови та інфраструктурні об'єкти. Попередньо, 1 людина загинула. Із окупованих Руських Тишок до Харкова медикам екстреної допомоги вдалося вивезти трьох поранених цивільних. Їм надають всю необхідну допомогу. ❗️Окремо звертаюся щодо обмежень на 8-9 травня: На період відзначення Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом 8 і 9 травня час комендантської години на Харківщині не зміниться. Вона триватиме з 21:00 по 6:00 ранку. Втім, через постійні обстріли Харківська обласна військова адміністрація ухвалила рішення обмежити доступ людей до місць вшанування загиблих під час Другої світової війни. Жодних меморіальних заходів проводитися не буде. Національна поліція буде патрулювати вулиці населених пунктів в посиленому режимі. Закликаю усіх у вихідні дні перебувати в укриттях, не виходити без потреби на вулицю, не перебувати у парках, скверах та інших громадських місцях та місцях можливого скупчення людей. Російські окупанти наносять хаотичні обстріли, тому не ігноруйте сигнали тривоги! Прошу усіх поставитися з розумінням до цих обмежень. Вони задля вашої безпеки. #stoprussia

Опубликовано Олегом Синєгубовым Суббота, 7 мая 2022 г.

Начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області Володимир Тимошко зазначив, що у ці дні дуже ймовірні диверсії та провокації, зокрема з криміналітетом і колаборантами.

«Для російських варварів немає нічого святого. Фашисти у формі російської армії можуть обстрілювати ракетами, скидати бомби на меморіальні місця слави, прекрасно усвідомлюючи, що там знаходяться люди», — заявив він.

Про будь-які порушення порядку Тимошко попросив повідомляти на номер 102.


Харківський міський голова Ігор Терехов також просив містян не ходити на Меморіал Слави в Лісопарку у пам’ятні дні через загрози обстрілів та диверсій.

Фото на головній: Харківська міськрада