Коли саме "Батьківщина" казала неправду?

В суботу я був ініціатором заяви щодо зближення тимошенківської "Батьківщини" та вітренківської "ПСПУ" на Харківщині.

Ще вчора ввечері і сайт "Главное", і офіційна інтернет-сторінка харківської "Батьківщини" містили інформацію від Авакова про те, що "Батьківщина" не буде висувати мажоритарників до обласної ради по місту Харкову, а підтримає висуванців від ПСПУ Войцеховського та Рудакова.

Але вже сьогодні зранку (прокинулися після вихідних!) прес-служба "Батьківщини" зробила "офіційну" заяву, що ніякого підтримання мажоритарників, у тому числі на Харківщині, не було і не буде (?).

Далі більше: Валерій Дудко в інтерв'ю "Главному" заявив, що то журналісти щось не так почули (усі, включно з кореспондентами "Главного" та харківської "Батьківщини"). Мовляв, не може бути мови про підтримку ПСПУ. А далі щось про світоглядні відмінності....

Близько опівдня сьогодні вирішив перевірити інформацію на тих самих сайтах "Главного" та місцевої "Батьківщини". Абзац про Рудакова та Войцеховського зник.

Ресурсами, які незмінно подавали ті сами слова про невисування людей від "Батьківщини" мажоритарниками на область були  "Статус Кво", "Медіапорт" та "Мост-Харків".

Коли саме і хто саме сказав неправду. Аваков 2 жовтня на партійній конференції? Так, що усі журналісти з різних видань одночасно почули якось неправильно? Чи все таки Дудко, якому довелося виправдовуватися після оприлюднення центральною пресовою службою "Батьківщини" своєї "принципової" позиції.

Питання риторичне. Думаю, що кожен знайде на нього свою відповідь.

А в доповнення до теми також про тенденції "головної опозиційної сили" по іншим областям України http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/016957/та http://deschenko.livejournal.com/78726.html

p.s. В цій історії тішуся, що харківські ЗМІ ("Главноє" не рахуємо) не цензурують своїх попередніх публікацій в стрічці новин на догоду опозиційним лідерам місцевого штибу.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.