Web Analytics

Харків'янину дали умовний термін за адміністрування каналу в Telegram, де писали про роздачу повісток

Канал у соцмережі вів інженер тепломережі. П’ятирічний термін ув’язнення йому замінили на два роки умовно. 

Фрунзенський районний суд визнав винним чоловіка у перешкоджанні законній діяльності Збройних сил України (ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Обвинувачений повністю визнав провину та уклав угоду з прокурором. 


Слідство з'ясувало, що інженер тепломережі познайомився з харків’янином, який створив у Telegram-канал і відповідний Telegram-бот, аби повідомляти про місця перебування представників районних центрів комплектування на території Індустріального, Київського, Салтівського районів Харкова та Харківського району.

Цей канал мав 123 тис. підписників, в описі зазначалося: «канал створено для оперативного обміну інформацією про те, де представники ТЦК вписують у готові бланки ваші ПІБ. Наша мета — превенція нецільового отримання повісток. Надсилайте інформацію про те, де їх бачили».

Обвинувачений почав адмініструвати канал у січні 2023 року, із засновником познайомився у соцмережі. За роботу йому пообіцяли грошову винагороду.

Обвинувачений розміщував публікації із фото про місця перебування представників районних ТЦК та СП, а саме у селищі Солоницівка, біля виходу зі станцій метро в Харкові та інших локаціях. 

У засудженого є місяць на оскарження вироку. 

Блок новин за темою

Новини за темою