Web Analytics

Харківська лікарка Ірина Кондратова стала заступницею голови НСЗУ

Уряд призначив колишню керівницю Харківського регіонального перинатального центру Ірину Кондратову заступницею голови Національної служби здоров'я України. 

Про рішення уряду 12 вересня повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко

«Українська лікарка з обкладинки Time. Одна з сотні найвпливовіших жінок світу за версією ВВС у 2022 році. Харківська лікарка, якій Девід Бекхем на добу передав свій акаунт в Instagram, щоб зібрати гроші на обладнання для немовлят. Керівниця Харківського регіонального перинатального центру, доцент кафедри педіатрії №1 та неонатології Харківський національний медичний університет. Лікарка, яка майже три місяці приймала пологи у підвалі, жила поруч з колегами та пацієнтами, навіть під обстрілами ворога продовжувала надавати медичну допомогу вагітним. Так знають Ірину Кондратову у світі і в Україні. Від сьогодні — ще й заступник голови НСЗУ Національна служба здоров'я України», — йдеться у його дописі. 

Про звільнення з посади керівниці перинатального центру Ірина Кондратова повідомила 1 серпня. 

«Це дуже травматичний досвід — під час війни та особистих руйнівних втрат залишити свою дитину, яку ти створював, будував, розвивав майже 12 років, любив до нестями. Але коли ціна стає більшою, ніж Цінності, треба щось змінювати в житті», — написала вона, подякувавши колегам. 

Національна служба здоров'я України (НСЗУ) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. Діяльність НСЗУ спрямовується і координується урядом через міністра охорони здоров'я.

Слухайте також: «Герої Харкова». Ірина Кондратова