Web Analytics

Кернес протестувальникам: «Дорогу побудують». Ті у відповідь: «Ганьба!»

Сьогодні вранці перед сесією Харківський міський голова Геннадій Кернес звернувся до учасників акції протесту з числа підприємців ринку «Барабашово».

Він перерахував роки, коли дорога з Салтівки у напрямку центру затверджувалася у генеральному плані міста. Учасники протесту почали свистіти і скандувати «Ганьба» та «Ні — дорозі».

«Усі ваші свисти та проплачені усі ваші акції на мене не діють. Я ще раз пояснюю… Що ви кричите «Ганьба»? Ви кому кричите «Ганьба»? Ви йдіть на ринок і кричить там «Ганьба», коли з вас гроші збирають. Зрозуміло вам чи ні? Дорога буде побудована. Дорога буде побудована! Все. Крапка», — сказав Кернес.  

Кернес звертається до учасників протесту біля міськради. Відео «АТН»

На сесії Кернес назвав акцію протесту під стінами мерії «індіанськими гульками-гайками» та проявом непатріотичної агресії до міста.

Депутат Харківської міськради Ігор Черняк ставить питання Кернесу щодо будівництва дороги. Відео TriolanLive

«Ціна орієнтовна — 250, може, 270 млн грн. Та ні, який мільярд! Що ви слухаєте? Мало того, що я назвав таку ціну, я тобі кажу, що ми будемо будувати нові підпірні опори для нового мосту, тому що те, що зараз стоїть, ми використовувати не будемо», — сказав Кернес. 


За даними поліції, в акції протесту біля міської ради взяли участь близько тисячі людей. Окрім підприємців «Барабашово» під стінами мерії протестували противники «формули Штайнмайєра», серед яких були представники політичних партій «Свобода» та «Демократична сокира».

До мерії також прийшла невелика група працівників «Харківських теплових мереж».

Слюсар «Тепломереж» Олег Анікін і ще кілька його колег намагалися пройти до сесійної зали, але їх не пустили, повідомляє Суспільне.

«Прийшли з приводу затримки заробітної плати. У зв’язку з тим, що ми її не отримуємо, тому приходиться брати кредити. Кредити не виплачуються, проценти ростуть. Просто не пускають. Просто постояли і все. Будемо продовжувати добиватися, щоб нам виплатили — не лише виплатили, але і давали стабільність завтрашнього дня. Тому що одноразова виплата не розв’яже питання», — сказав слюсар КП «Харківські теплові мережі» Олег Анікін.

Гендиректор «Тепломереж» Сергій Андрєєв у коментарі Суспільному сказав, що працівників підприємства серед протестувальників не було і не могло бути, а той протест, що напередодні оголосили комунальники з філії Московського району підприємства, не можна вважати страйком. 

Читайте такожБорги «Тепломереж»: Харківська міськрада виділила з бюджету 90 млн грн