Web Analytics

Кернес обзавівся одинадцятим заступником

Директор Департаменту реєстрації та цифрового розвитку Олег Дробот став заступником Харківського міського голови з питань цифрової трансформації. 

Його кандидатуру одноголосно підтримали сьогодні на сесії Харківської міськради. 

З Дроботом у Геннадія Кернеса 11 заступників. 

Чи варто очікувати зменшення їхньої кількості, у Кернеса на сесії спитав позафракційний депутат Ігор Черняк: 

«Держава у смартфоні» і таке інше реалізується в рамках діджиталізації, яка передбачає перш за все скорочення видатків. У нас по тому бюджету, що ми проголосували, адміністративні видатки на утримання апарату у наступному році зростуть на 175 млн грн. Зараз ми голосуємо за вашого одинадцятого заступника. Я не знаю жодної установи, організації чи навіть приватної структури, в якої у керівника було б 11 заступників. Чи правильно я розумію, що якщо пан Дробот впорається зі своїми обов'язками щодо цифрової трансформації, то вже найближчим часом ми можемо очікувати, що у вас заступників стане менше?»

Олег Дробот на сесії міськради 27 листопада. Скріншот: YouTube/Triolan

«Так. Ви правильно звертаєте увагу, і я хочу сказати, ми з вами будемо кілька разів звертатися до змін до бюджету міста, ми будемо з вами визначати видатки. Ви будете бачити, які гроші будуть направлені на створення цієї системи, в якому обсязі, де яка участь буде цього департаменту. Дробот Олег Ігорович вже працює у цьому напрямку. І я думаю, що Харків може показувати добрі оцінки і результати», — відповів Кернес. 

Олег Дробот — один з наймолодших заступників мера. Йому 34 роки. Випускник Юракадемії (Правознавство), Інституту бізнесу і менеджменту (Фінанси), Інститут державного управління при Президентові України (Державне управління). З 2019 року за магістерсткою програмою навчається у Київській школі економіки (за напрямками цифрової трансформації та бізнес-аналітики). Кандидат юридичних наук. У виконавчих органах міськради — з 2015 року.