Web Analytics

Керівництво Держпродспоживслужби Харківщини підозрюють у систематичному хабарництві

Керівника Держпродспоживслужби у Харківській області та начальника одного з районних управлінь підозрюють у створенні злочинної групи, яка вимагала з підприємців хабарі. 

Про це 19 червня повідомило Державне бюро розслідувань

«Встановлено, що керівник Держпродспоживслужби в Харківській області та начальник одного з районних управлінь відомства створили організовану злочинну групу, до якої також залучили працівника служби та цивільну особу. У кожного з учасників була своя роль: від загального керівництва діями групи до пошуку потенційної жертви та обкладання її даниною. Гроші фігуранти вимагали у підприємців, залякуючи їх штучними перевірками та різними санкціями й штрафами», — інформує ДБР. 

За даними слідства, з одного підприємства, що займається м'ясом, посадовці вимагали по 30 тисяч щомісячно. Після чергового хабаря усіх чотирьох членів групи затримали. Під час обшуків слідчі вилучили понад 100 тисяч доларів та 5 тисяч євро. 

Суд вже обрав підозрюваним запобіжні заходи — тримання під вартою із заставою від 800 тисяч до 1 млн грн. Їм загрожує до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна. 

На сайті Держпродспоживслужби вказано, що Головним управлінням на Харківщині керує Олена Петренко.