Web Analytics

«Карантином не нагодуєш»: на площі Свободи пройшов мітинг рестораторів

У центрі Харкова 6 листопада відбулась акція працівників закладів громадського харчування, які протестували проти надто жорстких, на їхню думку, карантинних обмежень.

У мітингу взяли участь близько 450 людей. Спочатку зібралися у сквері на площі Свободи, а потім рушили до будівлі Харківської обладміністрації.

Пікетувальники принесли плакати з написами: «Заплатіть за нас кредит», «Чим годувати дітей?», «Дайте працювати», «40% закрили вже назавжди», «Я повар, хочу бути депутатом», «Карантином людей не нагодуєш», «Чому тільки ми? », «Скоротили час роботи — скоротіть податки», «Хочемо годувати харків'ян і сплачувати податки» тощо.

Представники ресторанного бізнесу вимагають створити разом з органами влади робочу групу, щоб відпрацювати механізми  роботи закладів під час карантину.

Вони також просять надати можливість обирати час роботи відповідно до формату закладу — вдень, увечері чи вночі. Підкреслюють: з обов'язковим дотриманням усіх карантинних норм.

Крім того, учасники мітингу вимагали знизити «податкове та комунальне навантаження».

Фото: hk.npu.gov.ua

Акцію ініціювали кілька громадських об'єднань. Організатори наголошували, що це мирне зібрання, яке не має жодного політичного підґрунтя, а його мета — захист інтересів харківських підприємців.

За інформацією Головного управління Нацполіції в Харківські області, за порядком під час мітингу стежили 40 силовиків. Акція пройшла без правопорушень.

30 жовтня регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила кафе, ресторанам і барам працювати з 7.00 і до 20.00.