Web Analytics

Італія, Іспанія, Кіпр, Грузія: з Харкова запускають нові авіарейси

Українська лоуост-авіакомпанія SkyUp Airlines запускає чотири нові регулярні рейси з Харкова. Перельоти за цими напрямками стартують наприкінці травня.

Заплановано регулярні рейси до Ріміні (Італія), Барселони (Іспанія), Ларнаки (Кіпр) і Кутаїсі (Грузія), повідомляє прес-служба SkyUp Airlines.

Перельоти за маршрутом Харків-Барселона стартують 25 травня. Планується два рейси на тиждень: щосереди і щосуботи. Вартість квитків — від 3025 грн.

Рейси Харків-Ларнака виконуватимуться з 30 травня щочетверга. Квитки коштуватимуть від 2346 грн.

Рейси Харків-Ріміні стартують 2 червня і виконуватимуться щонеділі. Вартість квитків — від 2617 грн.

Того ж дня стартують перельоти за маршрутом Харків-Кутаїсі. Заплановано два рейси на тиждень: щовівторка і щоп’ятниці. Квитки коштуватимуть від 2210 грн.

Продаж квитків на всі ці напрямки вже відкрито.

Фото: Facebook/SkyUp Airlines

В авіакомпанії також нагадали, що 2 березня запустили міжнародні регулярні рейси Харків-Шарджа (Об’єднані Арабські Емірати). Також виконується регулярний рейс Харків-Одеса.

«На період літньої навігації у планах компанії — збільшення частоти рейсів за даним напрямком до двох разів на тиждень», — зазначили у SkyUp.

Влітку авіакомпанія також планує здійснювати чартерні рейси за такими напрямками: Харків-Тиват (Чорногорія) — один раз на тиждень, Харків-Монастір (Туніс) — один раз на тиждень, Харків-Анталія (Туреччина) — два рази на тиждень.

У березні також стартували рейси лоукост-авіакомпанії Ernest Airlines рейси з Харкова до Рима (аеропорт Ф’юмічіно) і Мілана (аеропорт Мальпенса). 

Читайте MediaPort у Telegram