Web Analytics

Євро-2020. Україна поступилася Англії та вибула з турніру

Збірна України з футболу програла Англії у чвертьфіналі Євро-2020 з рахунком 0:4. 

Відзначилися Гаррі Кейн ('4, '50), Гаррі Магвайр ('46) та Джордан Гендерсон ('63).

До гри із четвертою збірною світового рейтингу команда Андрія Шевченка підійшла з відчутними кадровими втратами, зазначає Українська асоціація футболу. Додому завчасно вирушили травмовані Бєсєдін та Попов. Зубков, що також отримав пошкодження по ходу турніру, не встиг повністю відновитися, хоч і потрапив до протоколу. Не виявилося у заявці і Маліновського — через травму.

Фото Павла Кубанова/uaf.ua

«Я не думаю, що збірна України не показала того футболу, який вона сповідує. Ми не відмовилися від своїх принципів, епізодами грали добре, але в деяких моментах недопрацювали, наприклад, під час стандартів. Також позначилася травма Кривцова, тому що він — досвідчений захисник, має певну антропометрію. У нас на сьогодні немає таких міцних захисників, які можуть протистояти англійцям, особливо у верховій боротьбі», — прокоментував головний тренер Андрій Шевченко

Фото Павла Кубанова/uaf.ua

«Так, минуло 15 років, і після чвертьфіналу мундіалю збірна пробилася до чвертьфіналу Євро. Якщо в нас не буде сильного внутрішнього чемпіонату, ми все рідше будемо туди потрапляти», — додав він. 

Вболівальники на фан-зоні у Харкові, майдан Свободи. Фото: suspilne.media

Команда на чолі з головним тренером подякувала вболівальникам за підтримку. 

— Чи залишитеся ви тренером збірної України?

— Зараз чемпіонат для нас закінчився. Ми повернемося до Києва, підіб’ємо підсумки, відзвітуємо за виконану роботу. Як УАФ повинна буде приймати рішення, так і я. На це є час, ніхто нікуди не поспішатиме. Ми повинні відзвітувати за проведений турнір, — відповів тренер.

Участь у чвертьфіналі стала найвищим досягненням синьо-жовтих в історії Євро.