«ХТМ» обіцяє увімкнути опалення на Олексіївці за декілька днів

КП «Харківські теплові мережі» планує найближчим часом подати тепло у будинки Шевченківського району, які досі не опалюються.

Як повідомили у пресслужбі Харківської міськради, 8 листопада завершилися роботи з модернізації насосної станції «Олексіївська», і в житлові будинки на Олексіївці почали подавати тепло.

У «Харківських теплових мережах» кажуть, що «за відсутності проблем з боку споживача» остаточно підключать будинки протягом декількох днів.

«Запуск тепла робиться в максимально можливому темпі, при одночасному розповітрюванні систем опалення та встановлення режимів у будинках. Разом з цим, режими в теплових мережах все ще не устоялися, і вони продовжують виходити на розрахункові параметри», — пояснили на підприємстві.

Фото: city.kharkov.ua

Під час модернізації на «Олексіївській» замінили насосні агрегати, розподільний пристрій, встановили частотне регулювання тощо. Подібним чином вже модернізували станції «Бутівська» і «Глибокий яр». Ще на п'яти об'єктах роботи ще тривають, їх завершать після опалювального сезону.

Опалювальний сезон у Харкові стартував 15 жовтня. Генеральний директор «ХТМ» Сергій Андрєєв казав, що пуск тепла на все місто триватиме близько двох тижнів.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.