Харків’янину присудили чотири роки ув’язнення за «телефонне мінування»

Суд у Харкові визнав 43-річного чоловіка винним у неправдивих повідомленнях про замінування судів і сервісних центрів МВС.

Справу розглядав Київській районний суд, повідомили у пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

43-річного харків’янина звинувачували за ч. 1 і 2 ст. 259 Кримінального кодексу України — «Завідомо неправдиві повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищенні та пошкодженні об'єктів власності, вчинені повторно». Суд призначив йому чотири роки ув’язнення.

За словами керівника окружної прокуратури Едуарда Новікова, чоловік хотів завадити роботі державних установ: територіального і регіонального сервісних центрів МВС у Харкові, апеляційного й господарського судів.

«Він здійснив дев’ять неправдивих повідомлень про мінування», — зазначили у прокуратурі.

Свою провину чоловік визнав повністю.

Рішення суду ще набуло чинності. Оскаржити його можна протягом місяця.


Харків’янина затримали на початку березня — після низки повідомлень про вибухівку, нібито закладену в будівлях судів, Управління патрульної поліції та сервісних центрів МВС. За інформацією СБУ, експертиза голосу підтвердила, що телефонував саме він.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.