Харків'янин Бондаренко виборов «бронзу» на Європейських іграх

Від початку змагань збірна команда України виборола п’ять золотих нагород, шість срібних і шість бронзових.

По підсумки перших днів змагань повідомили у прес-службі Національного олімпійського комітету України.

22 червня збірна України виборола шість нагород.

Золото здобули дзюдоїсти Дар’я Білодід (у ваговій категорії до 48 кг) і Георгій Зантарая (до 66 кг), а також самбістка Анастасія Сапсай (понад 80 кг).

Два срібла — у самбісток Анастасії Новікової (до 48 кг) та Олени Сайко (до 64 кг).

Бронза — у самбістки Наталії Смаль (до 72 кг).

Фото: Facebook/НОК України та олімпійська команда

23 червня українські спортсмени отримали 11 нагород.

Золоті медалі збірній принесли дві естафети: змішана 4х400 м (Данило Даниленко, Тетяна Мельник, Станіслав Сеник і Анна Рижикова) та змішана комбінована, 800 м — 600 м — 400 м — 200 м (Євген Гуцол, Ольга Ляхова, Олексій Поздняков і Яна Качур).

Срібні медалі — у стрілка Олега Омельчука (кульова стрільба), самбістки Катерини Москальової (до 68 кг), легкоатлетки Ганни Плотіциної (100 м з/б), а також у гімнасток Анастасії Возняк, Діани Мижерицької, Валерії Юзьвяк, Аліни Бихно і Тетяни Довженко, які отримали нагороди у групових вправах з трьома обручами і двома парами булав.

Бронза — у самбісток Галини Ковальської (до 80 кг), легкоатлетів Марини Бех-Романчук (стрибки у довжину) і Богдана Бондаренка (стрибки у висоту). Дві медалі виборола гімнастка Влада Нікольченко — за вправи з обручем і булавами.

Як уточнюють у прес-службі Харківської обладміністрації, харків'янин Бондаренко взяв висоту 2 м 21 см. Він приніс 10 балів до загального заліку збірної.

«Формат змагань такий, що відчуття відповідальності зашкалює. Адже від кожного залежить результат всієї великої легкоатлетичної команди. Я задоволений тим, що приніс необхідні очки в загальну скарбничку. І, безперечно, радий завоювати медаль на Європейських іграх», — прокоментував свій виступ Богдан Бондаренко.

Загалом за підсумками перших трьох днів у збірної України 17 нагород: п’ять золотих, шість срібних і шість бронзових.

Сьогодні українські спортсмени змагатимуться у дзюдо, настільному тенісі, бадмінтоні, кульовій стрільбі, боксі, стрільбі з лука та стрибків на батуті.

ІІ Європейські ігри проходять у Мінську з 21 по 30 червня. У змаганнях беруть участь 198 спортсменів з України, з них 16 представлятимуть Харківщину. Це легкоатлет Богдан Бондаренко, бадмінтоністи Валерій Атращенков, Артем Почтарьов, Гліб Бекетов, Михайло Махновський, Єлизавета Жарка і Марина Ільїнська, боксери Микола Буценко, Рамазан Муслімов, Ярослав Харциз, Юрій Шестак і Юлія Циплакова. У настільному тенісі за перемогу змагатимуться Тетяна Біленко і Ганна Гапонова, у самбо — Дмитро Євдошенко й Анастасія Шевченко.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.