Web Analytics

Харків’ян просять не ходити до Лісопарку, доки його не розмінують

Найближчими днями сапери оглядатимуть територію харківського Лісопарку, шукатимуть міни та снаряди. Містян просять поки утриматися від прогулянок.

Про мінну небезпеку 24 травня попередив Харківський міський голова Ігор Терехов. У Telegram-каналі він розмістив фото російських мін і залишків снарядів, знайдених у Лісопарку, зокрема на Меморіалі Слави.

«От такі «подарунки» нам залишив «рускій мір» на Меморіалі та в Лісопарку. Найближчими днями там пройдуть роботи з розмінування», — зазначив він.

Мер попросив поки не гуляти в Лісопарку, не їздити і не бігати велодоріжкою — бо кілька касет, що не розірвалися, знайшли саме на ній.

«Утримайтеся від прогулянок та вигулу собак у лісосмузі. Там можуть бути міни, снаряди, що не розірвалися, та інші вибухонебезпечні сюрпризи», — додав Терехов.

Знову відвідувати Лісопарк можна буде, коли сапери ДСНС приберуть небезпечні предмети.

У Головному управлінні ДСНС у Харківській області повідомили, що минулої доби загалом в регіоні знешкодили 22 боєприпаси.


На початку травня мерія Харкова закликала містян не ходити у пам’ятні дні, 8 і 9 травня, на Меморіал Слави в Лісопарку — через небезпеку обстрілів та нерозірвані боєприпаси. У цьому районі російські військові також обстрілювали українсько-польський Меморіал жертвам тоталітаризму, парк Горького.