Web Analytics

«Харківський метрополітен» не згоден з зауваженнями АМКУ щодо тарифу

Комунальне підприємство «Харківський метрополітен» підтвердило наявність зауважень з боку обласного управління Антимонопольного комітету України при розрахунку нового тарифу на проїзд та не згодне з ними.  

Про це йдеться у заяві на офіційному сайті КП «Харківський метрополітен» і на сторінці у Facebook.

«З боку АМК України були висунуті зауваження, з якими КП «Харківський метрополітен» не згодне», — сказано в заяві. 

Підприємство посилається на проведення внутрішньої перевірки тарифу на економічну обґрунтованість, яке «не виявило порушень». 

«Усі витрати, включені у розрахунок тарифу, не суперечать Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорта (метрополітену), затвердженого наказом Міністерства транспорта та зв'язку України від 05.03.2007 №191, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 27.03.2007 під №276/13543», — повідомляють у КП, зазначаючи, що підприємство готове відстоювати свою позицію «у відповідних органах». 

Сьогодні, 27 лютого, обласне відділення АМКУ повідомило результати перевірки тарифу в метро, розпочатої 7 лютого. В АМКУ встановили, що «до калькуляції включені витрати, не пов’язані з наданням послуг з перевезення пасажирів, та суперечать Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (метрополітену), затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 05.03.2007 № 191, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 27.03.2007 за № 276/13543». 

Ці висновки прокуратура Харківської області долучила до провадження, відкритого за статтею про умисне невиконання судового рішення, підтвердила речниця прокуратури Харківської області Віта Дубовик. 

Сьогодні вдень на сторінці Харківського метрополітену у Facebook було опубліковане повідомлення про те, що зауважень до підприємства з боку АМКУ не було. «Харківське обласне територіальне відділення АМКУ визнало тариф, згідно з яким вартість проїзду у Харківському метрополітені складає 8 грн, економічно обґрунтованим», — йшлося у повідомленні. На численні питання в коментарях про докази даної інформації прес-служба метро рекомендувала надіслати офіційний запит. Нині цей допис видалений.