Web Analytics

«Харківський антикорупційний центр» оскаржуватиме закриття однієї з «тарифних справ»

Позивачі у справі про визнання протиправним лютневого рішення виконкому щодо встановлення тарифів у наземному електротранспорті мають намір оскаржити закриття провадження.

Про це «МедіаПорту» сказав представник «Харківського антикорупційного центру» Володимир Рисенко.

«Закриття провадження — це незаконно. Це відмова у здійсненні правосуддя. Суд зобов'язаний винести рішення з того питання, з яким особа звернулася до суду. Ми будемо оскаржувати», — сказав Рисенко.

Як повідомили «МедіаПорту» у прес-службі Харківського окружного адміністративного суду, 3 червня суддя Олена Шляхова винесла ухвалу, якою задовольнила клопотання представника виконавчого комітету Харківської міської ради про закриття провадження. Суддя оголосила резолютивну частину. Чим мотивувала рішення, стане відомо після оприлюднення повного тексту ухвали (за п'ять днів з моменту оголошення). 

У своєму позові представники громадської організації «Харківський антикорупційний центр» вимагали визнати протиправним та нечинним рішення виконкому від 6 лютого, згідно з яким тариф на проїзд у трамваях та тролейбусах підвищили з 4 до 6 грн.

У справі за аналогічним позовом щодо тарифів у метро наступне засідання призначене на 10 червня. 

Виконком Харківської міськради тричі встановлював підвищені тарифи на проїзд в електротранспорті: 6 лютого, 20 лютого та 22 травня

Читайте також: У Харкові знов затвердили тарифи на проїзд в електротранспорті