Web Analytics

Харківська облрада просить перевірити обласне управління Держпродспоживслужби

Депутати Харківської обласної ради звернулися до Міністра аграрної політики та продовольства і керівника Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів. Просять провести перевірку через скарги мешканців Харківщини на порушення з «корупційною складовою».

Звернення щодо перевірки діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області депутати облради ухвалили сьогодні на сесії.

Автори документу посилаються на інформацію ЗМІ щодо кримінальних проваджень відносно посадовців управління, а також на скарги мешканців регіону. Як зазначив депутат фракції «Відродження» Євген Шатохін, у скаргах йдеться про «численні порушення», зокрема з «корупційною складовою».

«Вимагаємо терміново здійснити перевірку діяльності зазначеного територіального органу та його керівництва, за результатами якої вжити відповідних дієвих заходів», — йдеться у зверненні.

Шатохін також запропонував звернутися до Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури та Кабміну.

Голова Харківської обладміністрації Юлія Світлична нагадала, що минулого року правоохоронці затримали на хабарі керівника одного з підрозділів управління.

«Ми направили листа до Держпродспоживслужби з вимогою замінити керівний склад. Людей замінили, але принципи не змінилися, — заявила вона. — Я спілкуюся з багатьма представниками органів місцевого самоврядування та з колегами з інших областей і бачу, що така ситуація склалася в багатьох регіонах».

У січні минулого року начальника підрозділу ГУ Госпродпотребслужби, до повноважень якого входить боротьба з корупцією, затримали на місці злочину при отриманні хабара в сумі 8 тисяч доларів. Після затримання голова ХОДА звернулася до курівника Госпродпотребслужби, зажадавши провести службове розслідування, і запропонувала звільнити керівника обласного управління. Пізніше у ХОДА повідомили, що його звільнено.

Читайте MediaPort у Telegram