Web Analytics

Харківська область — у п’ятірці лідерів за зміною місця голосування виборців

Правом тимчасової зміни місця голосування на президентських виборах скористалися більше 315 тисяч громадян України. Понад 23 тисячі з них голосуватимуть на Харківщині. 

25 березня органи Державного реєстру виборців завершили приймати заяви громадян щодо зміни місця голосування на виборах Президента України 2019 року. І хоча на зміну місця голосування було три місяці, найбільш активними виборці були в останні дні перед крайнім терміном, починаючи з 18 березня. 

Найбільше заяв про зміну місця голосування подали в останній день — 46,676. Графіка: drv.gov.ua

«За останній тиждень було подано більше 210 тисяч заяв про тимчасову зміну місця голосування, в той час як за попередні майже три місяці — близько 100 тисяч», — повідомила голова ЦВК Тетяна Сліпачук. 

За даними офіційного сайту Держреєстру виборців, тимчасовою зміною місця голосування скористались 315 725 виборців, з них 71 125 членів окружних і дільничних виборчих комісій. Найбільшу кількість заяв про зміну місця голосування подали жителі Донецької (63 869), Луганської (28 834), Дніпропетровської (20 438) областей, м. Києва (18 932) та Харківської області (15 059). 

Найбільше виборців змінили місце голосування у місті Києві, Київській, Донецькій, Дніпропетровській та Харківській областях.

Серед тих, хто змінив місце голосування на Харківщині, найбільше виборців, які зареєстровані у Харківській (змінили місце голосування у межах області), Донецькій і Луганській областях.