Web Analytics

Харківська міськрада дозволила будівництво дороги через ринок «Барабашово»

Депутати міськради підтримали рішення щодо будівництва дороги, що має з’єднати центр і Салтівку, та виділили кошти підприємству, яке опікуватиметься відселеними через будівництво магістралі торговцями. 

Відповідні рішення ухвалили на сесії 16 жовтня.

«За» рішення щодо будівництва проголосував 51 депутат, четверо — «проти». 

Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради доручили вжити заходів щодо:

1. Нове будівництво магістралі загальноміського значення дороги на ділянці вул. Академіка Павлова до метромосту у м. Харків;

2. Нове будівництво мосту з підходами через річку Харків в районі вулиці Пантелеймонівської;

3. Нове будівництво магістралі загальноміського значення від вул. Моїсеєвської до метромосту в м. Харків.

На сьогоднішній сесії міськрада також виділила 1 490 000 грн на проектування та будівництво КП «Міський торговий ринок», яке укладатиме договори та здаватиме в оренду об'єкти відселеним через будівництво дороги підприємцям, та 510 тисяч гривень фінансової підтримки цього КП. 

Проєкт рішення сесії «Про внесення змін до кошторису витрат на виконання Програми підтримки розвитку підприємництва у м. Харкові на 2018-2022 роки за рахунок коштів бюджету міста Харкова на 2019 рік»

«Все буде чітко — і дорога буде побудована, і підприємці будуть задоволені», — сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес. 

Дії тих, хто виступає проти цього рішення, Кернес назвав «проявом непатрітичної агресії до міста». 

У вересні Харківський міський голова Геннадій Кернес заявив: нову дорогу через ринок «Барабашово» побудують у 2020 році. Близько 1,5 тисячі торговців планують відселити на інший майданчик. 

Слухайте такожКернес проти Фельдмана: дорогою по «Барабашово». Подкаст