Харків пройшов пік захворюваності на COVID — міськрада

За даними мерії Харкова, минулого тижня кількість тих, хто подолав коронавірусну хворобу, в рази перевищила кількість тих, хто занедужав.

Про ситуацію з COVID-19 розповіла під час наради заступниця Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, загалом у місті лабораторно підтвердили близько 160 тис. випадків COVID, понад 140 тис. пацієнтів одужали. На стаціонарному лікуванні на 30 листопада були 877 хворих, 14,7 тис. лікувалися вдома.

«Ми пройшли дуже тяжкий пік. Раніше за тиждень ми фіксували до 8 тисяч нових випадків COVID-19. Зараз же за минулий тиждень ми маємо 1 910 хворих і 5 375 тих, хто одужав. Тобто тенденція, коли кількість тих, хто одужав, перевищує кількість тих, хто захворів, у рази, зберігається», — зазначила Горбунова-Рубан.

Вона наголосила, що для формування колективного імунітету треба щепити понад 80% дорослих і дітей віком від 12 до 17 років. Наразі дві дози вакцини отримали майже 700 тис. людей.

Фото: kharkivoda.gov.ua

У міськраді нагадують, що в Харкові відкрили 34 пункти вакцинації у міських поліклініках, а також у територіальних центрах Немишлянського та Індустріального районів, в амбулаторії на вул. Доватора, 7 у Новобаварському районі.

Крім того, центри масової вакцинації працюють:

  • у торговельних центрах «Україна», «Дафі», Ave Plaza, «Караван», «Нікольський», «Епіцентр» на проспекті Гагаріна (щодня);
  • на шести ринках: Центральному, Кінному, Індустріальному, «Термінал», «ХТЗ», «Соллі» (крім понеділка).

Для щеплення слід взяти паспорт і код платника податків.

За даними Харківського центру контролю та профілактики хвороб, минулої доби в регіоні зафіксували 613 випадків COVID. Найбільше — у Харкові, Ізюмському та Лозівському районах.

Одужав 1371 хворий, померли — 38.

Від початку епідемії було вже 235,4 тис. випадків. Подолали недугу 205,9 тис. хворих, померли — 5709.

Інфографіка: labcenter.kh.ua

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, за добу в Україні зареєстрували 11 960 випадків. Найбільше — у Києві (1592) та Полтавській (905) області.

Одужали 26 160 хворих. Померли — 557.

Загалом у країні було вже понад 3,4 млн випадків. Одужали більш ніж 2,9 млн людей, померли — 86,5 тис.


В Україні з 6 грудня посилять карантинні обмеження. Оновлені правила стосуватимуться передусім тих, хто не щепився проти COVID.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.