Громадський бюджет: у Харкові дебатуватимуть студенти

Міжнародна організація Democracy Reporting International 16-17 травня проводитиме тренінги та дебатні змагання DRI Youth Talk, присвячені темі громадського бюджету.

У заході беруть участь студенти та представники молодіжних організацій. Вони презентуватимуть власні проекти громадського бюджету і визначатимуть критерії їх оцінки.

«Тренінги та дебатні змагання допомагають залучити молодь до розвитку міста і навчити їх краще розуміти новий механізм громадського бюджету. Минулого року міські ініціативи Харкова отримали 50 млн грн на реалізацію 80 проектів протягом 2019 року. Невдовзі буде оголошено прийом проектних заявок на громадський бюджет 2020», — розповідають організатори заходу.

Дискусії та тренінги проходитимуть 16 травня, дебати — 17 травня.

Команди-переможці отримають запрошення на фінал турніру, який відбудеться в Києві. Там вони матимуть змогу позмагатися за головну винагороду — освітню поїздку до Берліну.

Фото: Facebook/DemocracyR.Ukraine

У 2018 році Харківська міськрада виділила на бюджет участі 50 мільйонів гривень. 30 млн грн — на ініціативи фізичних осіб, 20 млн грн — на проекти організацій.

Democracy Reporting International — міжнародна неурядова організація, яка сприяє участі громадян у політичних процесах, підзвітності державних органів і розвитку демократичних інституцій.

DRI Youth Talk — серія тренінгів і дебатних змагань для молоді.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.