Web Analytics

Грановський і Кацуба визнали поразку в округах

Чинні нардепи, голова і депутат Харківської обласної ради прокоментували попередні підсумки виборів.

Голова Харківської облради Сергій Чернов балотувався в окрузі №179 (місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони) від партії «Опозиційний блок». За даними на 14.00, там опрацювали 37% протоколів. На першому місці — Олексій Кучер від «Слуги народу», який поки отримує 48,18% голосів. У Чернова наразі 22,37%.

Чернов подякував виборцям і привітав партію «Слуга народу» як переможця перегонів.

«Вітаю переможця цих виборчих перегонів — політичну партію «Слуга народу» — та бажаю виправдати сподівання людей, наполегливо працювати на оновлення сіл і міст, на зростання добробуту, на справедливі тарифи та соціальний захист», — написав Сергій Чернов на своїй сторінці у Facebook.

Нардеп Олександр Грановський, який йшов на вибори в окрузі №169 (Київський район, частина Московського району Харкова) як самовисуванець, за результатами опрацювання 93,87% протоколів посідає друге місце із 15,53% голосів. На першому — Олександр Куницький від «Слуги Народу» із 48,25%.

На своїй сторінці у Facebook Грановський привітав опонента з перемогою.

«Люди зробили свій вибір, свідомо чи ні — не має ніякого значення. Демократія і повагу базових принципів волевиявлення — ознака зрілості і людини, і держави. Я хочу привітати тезку з переконливою перемогою. Хочу привітати городян з новим представником їх інтересів в головному законодавчому інституті країни. Всім хочу побажати на цьому шляху тільки добра», — написав Олександр Грановський.

Нардеп Анатолій Денисенко, який балотувався в окрузі №173 (Основ’янський і частина Слобідського району Харкова) як самовисуванець, за результатами опрацювання 96,2% протоколів отримує 22,53%. Перемагає Олександр Бакумов від «Слуги Народу» — в нього наразі 45,88%.

На сторінці у Facebook Денисенко визнав перемогу Бакумова. 

Нардеп Володимир Кацуба визнав поразку в окрузі №175 (Люботин, Дергачівський район, частина Харківського району), де він балотувався від «Опозиційного блоку». В окрузі опрацювали вже 97,27% протоколів, найбільше голосів отримує представник «Слуги Народу» Євген Пивоваров — в нього 43,75% голосів. У Кацуби — 19,64%.

Володимир Кацуба заявив, що «робота продовжується».

«За ці роки 175-й округ став для мене рідним, як велика родина, тому маю надію, що представником округу буде людина, яка вболіватиме за громаду не менше за мене і зробить все можливе для того, щоб він ставав тільки краще», — сказав Кацуба.

В окрузі №181 (Зміївський район, частина Харківського району) вже підрахували всі голоси. Дмитро Микиша від «Слуги Народу» набирає 38,05%. На другому місці — депутатка Харківської обласної ради Валерія Мураєва, за яку проголосували 23,01% виборців.

Мураєва, яка балотувалася як самовисуванець, прокоментувала поразку на своїй сторінці у Facebook: «Я не виграла вибори в окрузі. Хоча і не програла. Тому що моїм опонентом був фантом, вивіска, особа на зеленому тлі».

«Я не знаю поганий він чи хороший, не можу судити — він не дав жодного інтерв'ю, не приходив на дебати, не проводив зустрічі, нічого не зробив для округу, за нього просто поставили намети-«кубики» з модною назвою. Серед реальних опонентів конкурентів у мене не було, незважаючи на всі їхні спроби, адмінресурс і гучні гасла, так що по факту — виграла. Тому відчуваю себе спокійно», — додала Мураєва.

За останніми оновленнями стежте в публікаціїї «МедіаПорта» з інфографікою.

Читайте MediaPort у Telegram