Web Analytics

Гончарука відправили у відставку

Відставку прем’єр-міністра України Олексія Гончарука і його уряду підтримали 353 голосами. 

Це сталося на позачерговому засіданні Верховної Ради 3 березня. 

Голосів «проти» не було, 49 утрималися, 9 не голосували. 

Скріншот: RadaTVchannel

Під час виступу у парламенті Олексій Гончарук сказав, що пів року замало для оцінки діяльності уряду і висловив впевненість, що «українці вже відчувають» результати його роботи. 

До заслуг Кабміну Гончарук відніс зниження тарифів, приватизацію, боротьбу з корупцією. 

«Як сказав президент, у цьому уряді не крали, у нас не було корупції, ми системно з нею боролися. З першого до останнього дня», — сказав Гончарук. 

«Колись у вересні, на початку, на одному великому бізнесфорумі журналісти запитали мене про корупцію, про «Центренерго». Я хочу чітко сказати, що тоді я пообіцяв, що до кінця опалювального сезону, ця проблема буде вирішена, і ми зараз там вже забезпечили проведення аудиту, рішення по менеджменту у цій компанії прийнято. Але це не особлива компанія. Таких компаній десятки. Наш уряд змінив менеджмент в десятках компаній…», — зазначив він. 

Фото: Facebook

«Ми боролися з корупцією на всіх ділянках, які ввірені нам президентом, парламентом і українським народом. Ми перекрили багато тіньових схем. Тому за останні місяці на нас вилилося тонни бруду в засобах масової інформації. Але ми не відступили. І я хочу подякувати за це нашим міністрам, які багато разів ухвалювали складні рішення», — висловився Гончарук. 

«Я вважаю, що у нас дуже хороший президент, що він дуже порядна, чесна людина. За час роботи з ним я не отримував жодної незаконної команди, не було навіть натяків на якусь нечесну гру», — сказав він.

Читайте також: Економіка спіткнулась і ризикує проїхатися обличчям по землі — Зеленський в Раді