Web Analytics

Головою Служби зовнішньої розвідки став нардеп від «Батьківщини»

Президент Володимир Зеленський призначив керівником Служби зовнішньої розвідки України депутата Верховної ради Владислава Бухарєва.

Указ про призначення Бухарєва головою Служби зовнішньої розвідки України Зеленський підписав 11 червня.

«Призначити Бухарєва Владислава Вікторовича головою Служби зовнішньої розвідки України», — йдеться в документі.

Владиславу Бухарєву 50 років. Він — народний депутат, член парламентської фракції партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Очолює підкомітет з питань боротьби з організованою злочинністю Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

За інформацією громадянського руху «Чесно», який відстежує діяльність політиків, Бухарєв закінчив Київське вище військове інженерне училище зв’язку з кваліфікацією «інженер-зв’язківець», Інститут підготовки кадрів СБУ і Сумський державний університет за фахом «правознавство».

З 1992 по 2007 рік працював в СБУ на оперативних і керівних посадах. З 2007 по 2010-й, за президенства Віктора Ющенка, був першим заступником голови Державної податкової адміністрації — начальником податкової міліції.

У березні 2014 року виконуючий обов’язки президента Олександр Турчинов призначив Бухарєва першим заступником голови СБУ — начальником головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю. З липня до жовтня 2014-го, до обрання народним депутатом, Владислав Бухарєв був офіцером з особливих доручень Апарату голови СБУ.

Фото: Facebook/Владислав Бухарєв

Згідно з декларацією про доходи, за 2018 рік Бухарєв отримав 395 тис. грн зарплатні. Він також вказав 422,8 тис. грн коштів, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень. Його дружина Олена Бухарєва задекларувала 91 тис. грн зарплатні.

Олена Бухарєва також отримала 530 тис. грн як відсотки з банківського рахунку в Латвії, де зберігає 400 тис. дол. Вона також зберігає 88,6 тис. євро в Австрії.

Родина нового керівника СЗР, включно з дочкою Юлією Бухарєвою, також задекларувала 58 тис. грн, 6 тис. євро та 9 тис. дол. готівкою. Бухарєв задекларував чотири коштовні годинники, однак їхню вартість не вказав. Він та його дружина мають два автомобілі Lexus (LX 570 2008 року випуску та 350 RX 2011-го), Volkswagen Multivan 2017 року і Toyota Land Cruiser 76 2012-го.

Владислав Бухарєв також повідомив, що зробив дочці два подарунки — на 14,5 млн грн та 950 тис. грн. Відповідно до декларації, йдеться про квартиру і паркувальне місце в Києві.

Бухарєв вказав, що має квартиру площею 106 кв. м у Києві. У власності його дружини — будинок площею 700 кв. м і дві земельні ділянки у Бориспільському районі Київщини, квартира в Ялті, ділянка в Алушті. У дочки також є квартира і ділянка у Броварському районі Київщини.

Читайте MediaPort у Telegram