Голова Служби зовнішньої розвідки став заступником голови МЗС

Голову Служби зовнішньої розвідки України Єгора Божка перевели у Міністерство закордонних справ. Це не перша його дипломатична посада: раніше Божко виконував обов’язки голови Місії України при НАТО.

Указ про звільнення Єгора Божка з посади голови Служби зовнішньої розвідки України президент Петро Порошенко підписав 13 березня.

«Звільнити Божка Єгора Валерійовича з посади голови Служби зовнішньої розвідки України», — йдеться в документі.

Того ж дня прем’єр-міністр Володимир Гройсман підписав розпорядження про призначення Божка заступником міністра закордонних справ України.

«Призначити Божка Єгора Валерійовича заступником Міністра закордонних справ України з 14 березня 2019 року», — зазначається в розпорядженні.

Призначення також прокоментував міністр закордонних справ Павло Клімкін.

«Вітаю нового «старого» дипломата, новопризначеного заступника міністра закордонних справ Єгора Божка. Форма ще військова, але зміст дипломатичний», — написав Клімкін на своїй сторінці у Twitter.

Фото: Twitter/pavloklimkin

Єгор Божко очолював Службу зовнішньої розвідки з вересня 2017 року. До того він з червня 2015-го виконував обов’язки голови Місії України при НАТО.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.