Web Analytics

«Голос України» оприлюднив результати виборів: далі інавгурація

Підсумки виборів Президента України оприлюднили в офіційному виданні Верховної Ради. Тепер парламент має призначити інавгурацію протягом 30 днів.

Повідомлення Центральної виборчої комісії щодо результатів голосування оприлюднили в розділі «Офіційно» випуску «Голосу України» від 3 травня.

Як зазначається, у другому турі, що відбувся 21 квітня, до списків виборців було включено 30 105 004 особи, з яких взяли участь у голосуванні 18 491 837.

За Володимира Зеленського проголосували 13 541 528 виборців, які взяли участь у повторному голосуванні, або 73,22%.

За Петра Порошенка — 4 522 450, або 24,45%.

«Таким чином, за підсумками повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року обраним Президентом України є кандидат на пост Президента України Зеленський Володимир Олександрович, 1978 року народження, художній керівник, ТОВ «Квартал 95», проживає в місті Києві, безпартійний, суб’єкт висування — політична партія «Слуга народу», — йдеться в повідомленні ЦВК.

Фото: golos.com.ua

За ст. 87 закону «Про вибори Президента України», новообраний глава держави вступає на пост не пізніш як через 30 днів після офіційного оголошення результатів виборів.

Згідно з відповідною постановою Верховної Ради, дату урочистого засідання, присвяченого складенню присяги, визначає Верховна Рада за поданням голови парламенту. Під час заходу новообраний глава держави проголошує присягу українському народові, отримує посвідчення Президента України та звертається до громадян з інавгураційною промовою.

Читайте MediaPort у Telegram