Web Analytics

Гнап зняв свою кандидатуру з виборів президента України

Про намір відкликати свої кандидатури на сьогодні заявили два кандидати: Андрій Садовий і Дмитро Гнап. Обидва кажуть, що підтримуватимуть Анатолія Гриценка.

Про рішення відкликати свою кандидатуру журналіст Дмитро Гнап заявив 1 березня на сторінці в Facebook.

«Андрій Садовий прийняв рішення підтримати Анатолія Гриценка на президентських виборах і заради цього знімає свою кандидатуру. Це дуже важливий, відповідальний і патріотичний крок, який я всіляко вітаю. Як ви пам’ятаєте, раніше я обіцяв теж зняти свою кандидатуру, якщо буде обраний єдиний кандидат від демократичних сил. Я підтверджую свою обіцянку і готовий теж знятися на користь Анатолія Гриценка», — написав Гнап.

Остаточне рішення має ухвалити з’їзд партії «Сила людей», додав він.

Під час з’їзду 2 березня «Сила людей» ухвалила рішення відкликати кандидатуру Гнапа, повідомляє «Громадське». Водночас, як розповіла представник партії Олена Стаднік-Стефурак, питання підтримки Гриценка не розглядалося.

Фото: кадр трансляції Facebook/sylalyudey

Дмитро Гнап також прокоментував питання щодо того, чому вирішив підтримати Гриценка, хоча раніше критикував його діяльність на посаді міністра оборони.

«Я не є симпатиком чи фанатом Гриценка. Я його раніше жорстко критикував в своїх матеріалах. Але політика — це про те, щоб приймати рішення. Ну, або не приймати і просто сидіти на дивані, заливаючи фейсбук критикою. Тому, давши публічне зобов'язання підтримати єдиного кандидата від демократичних сил, я виконаю його. І знімусь на його користь», — заявив Гнап.

Дмитра Гнапа висунула кандидатом на вибори президента України партія «Сила людей».

1 березня народний депутат, колишній Львівський міський голова Андрій Садовий також заявив про відкликання своєї кандидатури на користь Анатолія Гриценка.

Вибори президента України призначені на 31 березня 2019 року. ЦВК зареєструвала 44 кандидати.

Читайте MediaPort у Telegram