Web Analytics

Глава СБУ Василь Грицак подав у відставку

Василь Грицак подав на розгляд новообраному Президенту України рапорт про звільнення. 

«Виконую обіцянку і публічно інформую: сьогодні подаю на розгляд новообраному Президенту України рапорт про своє звільнення з посади Голови СБУ. Також повідомляю, що у встановленому Військовими статутами порядку відповідні рапорти про звільнення із займаних посад складені усіма заступниками Голови СБУ та членами команди, які пліч-о-пліч зі мною встали на захист України у найважчі дні російської збройної агресії. Робимо це щиро, цілком усвідомлюючи право нового Президента України ініціювати кадрові зміни у керівництві Служби», — йдеться у заяві Грицака, опублікованій на сайті Служби безпеки України. 

До досягнень колектива СБУ Грицак відніс «зупинення російської військової навали» та відсіч агресору. 

«Були і помилки. Не все, що думалося, вдалося. У силу різних причин, але точно не через брак волі. Ми завжди враховували критику на адресу Служби з боку справжніх патріотів України. Водночас, захищали і будемо захищати честь СБУ від гіпертрофованих інсинуацій тих, хто намагається заробити на критиці власні політичні дивіденди», — йдеться у заяві глави СБУ.  

Грицак зазначив, що писав рапорт «із важким серцем»: «Так само як всі інші, переживаю за майбутнє Служби і держави, бачу як піднімає голову проросійський реваншизм в Україні». 

Чинний склад СБУ працюватиме до призначення наступників.