Герой України посмертно. Бригаді Нацгвардії присвоїли ім'я бійця з Харківщини

Президент України Володимир Зеленський присвоїв ім'я загиблого на сході України Сергія Михальчука 4-й бригаді оперативного призначення Нацгвардії і вручив сестрі Героя України орден «Золота Зірка».

Церемонія вручення нагород і бойових прапорів відбулася у День державного прапора 23 серпня на військовому летовищі у Василькові Київської області, повідомляє Офіс президента.

«Символічно, що саме в цей день будуть вручені бойові прапори та присвоєні почесні найменування військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України. На них замайорять стрічки з іменами видатних особистостей. Як минулого, так і нашого сьогодення. Одним із них є сержант Сергій Михальчук, Герой України. На превеликий жаль — посмертно», — сказав Зеленський.

Він вручив орден сестрі загиблого сержанта Анастасії. Четверта бригада оперативного призначення Нацгвардії отримала почесне найменування «імені Героя України сержанта Сергія Михальчука».

Фото: president.gov.ua

21-річний нацгвардієць родом з села Великі Проходи Дергачівського району Харківської області загинув 14 грудня 2019 року на Донбасі внаслідок артобстрілу. Під час вибуху сержант прикрив собою бойового побратима. 

Сергію Михальчуку був 21 рік

25 березня 2020 року президент присвоїв Михальчуку звання Героя України посмертно.  

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.