Геращенко став заступником глави МВС

Уряд призначив шістьох заступників міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Один з них — Антон Геращенко. 

Про це повідомляє пресслужба МВС

«Антон Геращенко буде займатися координацією законодавчого забезпечення діяльності Міністерства, взаємодії з Верховною Радою України та парламентськими комітетами, Громадською радою при МВС, комунікаційного діалогу з громадськістю і засобами масової інформації, відкритості в роботі Міністерства та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України», — йдеться у повідомленні відомства. 

Фото: mvs.gov.ua

Серед призначених заступників Авакова також Тетяна Ковальчук, Сергій Гончаров, Катерина Павліченко та Олександр Гогілашвілі.

Раніше повідомлялося, що Геращенко претендує на посаду заступника глави МВС. 

Антон Геращенко працював радником Авакова, членом колегії МВС. Був народним депутатом попереднього (VIII) скликання, обирався за списками партії «Народний фронт». 

Арсен Аваков — один з двох міністрів, які зберегли посади у новому уряді. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.