Гендиректор «Тепломереж» обіцяє завершити пуск тепла у Харкові до кінця тижня

В семи з дев’яти районів «майже закінчили» підключення до тепла.

Про це в ефірі «Харківських ізвєстій» заявив гендиректор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв.

«На сьогоднішній день майже вся соціальна сфера підключена. Можна сказати, що в семи районах з дев'яти теж майже закінчили з підключенням опалення. Залишилися одиничні будинки у кожному районі. Але є проблеми в двох районах — Олексіївці, Павловому Полі та Нагорний район Київського району. Тут є проблеми, але на сьогоднішній день там достатньо людей, техніки і матеріалів, щоб до кінця тижня усунити цю проблему», — сказав Андрєєв.

«Ми плануємо завершити до кінця тижня, завершити підключення тих будинків, які на сьогоднішній день ще не підключені до тепла», — сказав Андрєєв. 

Проблеми із гарячим водопостачанням на Олексіївці та Павловому Полі планують почати вирішувати наступного тижня, повідомив гендиректор «ХТМ». 

«На сьогоднішній момент основний склад теплових мереж задіяний у запуску тепла. Завершимо пуск, це відбудеться до кінця цього тижня, і буквально з наступного тижня ми почнемо працювати з наладки системи гарячого водопостачання саме в цих районах», — сказав Андрєєв. 

Опалювальний сезон у Харкові стартував 15 жовтня. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.