Web Analytics

Фінал Суперкубку УЄФА: в Харкові створять робочу групу з підготовки заявки

Остаточне рішення щодо заявок Харкова й інших міст-претендентів на проведення фіналу Суперкубку УЄФА у 2021 році ухвалять 19 травня.

Підготовку заявки з досьє для участі у конкурсі розглядали 17 січня під час засідання місцевого оргкомітету, повідомляють у прес-службі Харківської обласної ради.

Харків пропонує провести фінальний матч Суперкубку УЄФА-2021 на стадіоні «Металіст». Потенційними конкурентами є Мінськ (стадіон «Динамо»), Гельсінкі (Олімпійський стадіон) і Белфаст (стадіон «Віндзор Парк»).

До 15 лютого  всі міста-претенденти мають надіслати виконкому УЄФА свої заявки з досьє. Остаточне рішення ухвалять 19 травня  2019 року.

За словами заступника голови облради Віктора Коваленка, наразі головне завдання — підготувати досьє.

«Є близько 160 питань, на які треба надати відповіді. УЄФА має чіткі вимоги до міст-претендентів — насамперед безпека проведення матчу, іноземних вболівальників, наявність транспорту та помешкання. Отже, для ефективної роботи з підготовки досьє буде створено робочу групу, до якої увійдуть очільники профільних напрямків», — зазначив Коваленко.

Заступник голови Харківської обладміністрації Анатолій Бабічев заявив, що всі документи необхідно зібрати до 31 січня.

Представник Федерації футболу України Андрій Бондаренко додав, що у Харкова є «всі шанси» виграти конкурс.

«Відвідавши сьогодні стадіон, я можу сказати: попри те, що в Мінську зовсім новий, відреставрований стадіон, Харків має всі шанси виграти право на проведення заходу», — цитує Бондаренка прес-служба ХОДА.

Фото: kharkivoda.gov.ua

У жовтні 2017 року суд прийняв рішення про спецконфіскацію майнових прав футбольного клубу «Металіст», який належав бізнесмену Сергію Курченку, який виїхав з України після втечі екс-президента Віктора Януковича. У квітні 2018 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про передачу цілісного майнового комплексу стадіону «Металіст» в управління Харківської обладміністрації.

Про намір подати заявку на проведення матчу на стадіоні «Металіст» у Харкові Федерація футболу України та ХОДА заявили на початку листопада 2018 року.

Читайте MediaPort у Telegram