Web Analytics

Експоліцейського з Борової підозрюють у державній зраді

Колишньому правоохоронцю з нині окупованого селища Борова на Харківщині заочно оголосили підозру в державній зраді. За даними слідства, він перейшов на бік російських військових і підбурював до цього своїх колег.

Про оголошення підозри 6 липня повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що колишній правоохоронець перейшов на бік ворога в тимчасово окупованому смт Борова Ізюмського району. На вимогу військових РФ підозрюваний почав схиляти своїх колишніх колег до співпраці з «визволителями», — кажуть у прокуратурі.

Чоловік також мав гарантувати окупантам безпечне перебування у Боровій.

За допомогу він отримав посаду керівника так званого «Борівського відділу народної міліції».

Експоліцейському заочно оголосили підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Максимальне покарання, яке вона передбачає — довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Фото: Telegram/Харківська обласна прокуратура

Підозру в державній зраді оголошували й правоохоронцям із нині захопленого російськими військами Вовчанська. Один з них, за даними слідства, передав окупантам списки місцевих силовиків, закликав поліцейських переходити на бік РФ та звинувачував у війні Україну. Їнший — показував будинки власників зброї та учасників АТО, чергував на російських блокпостах.

Також оголосили підозру в колабораціонізмі двом поліцейським з окупованого Куп’янська, які віддали зброю російським військовим. 

Фото на головній: Національна поліція