Web Analytics

Експерша ракетка світу Серена Вільямс — суперниця Світоліної у півфіналі US Open

Еліна Світоліна і Серена Вільямс зустрічалися на корті п’ять разів, востаннє — у 2016 році. Чотири матчі виграла американська спортсменка.

Серена Вільямс вийшла до півфіналу, обігравши китайську тенісистку Ван Цян, повідомляється на сайті Відкритого чемпіонату США.

Матч, що тривав 44 хвилини, завершився з рахунком 6-1, 6-0 на користь Вільямс.

Вона виходить у півфінал, де зіграє з першою ракеткою України Еліною Світоліною. Матч запланований на 5 вересня о 19.00 за місцевим часом (2.00 6 вересня за київським). 

Як зазначає «Тенісний портал України», Світоліна і Вільямс зустрічалися у п’яти матчах, чотири з яких виграла американка. Останню зустріч — на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро — з рахунком 6-4 6-3 виграла Світоліна.

«Всі матчі між тенісистками пройшли в період між 2012 і 2016 роками. Тобто до декрету Серени і до того, як Світоліна увійшла в топ-10 світового рейтингу», — зазначає видання.

Еліна Світоліна на Відкритому чемпіонаті США. Фото: tennisua.org

Серена Вільямс — 23-кратна переможниця турнірів Великого шолома, колишня перша ракетка світу.

Еліна Світоліна вперше вийшла в півфінал US Open, обігравши у чвертьфіналі Йоганну Конту з Великої Британії. У другому колі змагань українка перемогла сестру Серени Вільямс — Вінус Вільямс, яка раніше також була першою ракеткою світу.

Наразі Світоліна посідає п’яте місце в рейтингу WTA, проте вихід у півфінал дозволяє їй покращити свої позиції і повернутися до топ-3.

Виправлення: При публікації у новині було помилково вказано час початку матчу. 

Читайте MediaPort у Telegram