Web Analytics

Джаз, панк і хіп-хоп. 21 червня у Харкові — «День музики»

У програмі фестивалю — концерти, кінопокази, лекції, виставки. Вхід на всі події — вільний.

Харків традиційно приєднається до святкування Всесвітнього дня музики 21 червня.

«Фестиваль — це розмаїття музичних напрямків, від середньовічної музики і джазу до хіп-хопу, академічної музики й панк-року, а також супутніх жанрів — танцю, кіно, перформансів, лекцій, дитячих виставок та майданчиків», — розповідають організатори.

Цього року події відбуватимуться майже на 60 майданчиках — на вулицях і площах, у парках, клубах, кав’ярнях, торговельних центрах, театрах, музеях тощо. Фестиваль виходить за межі центральної частини міста: музиканти виступатимуть на Салтівці, Олексіївці, Нових Домах, Павловому Полі, ХТЗ, в районі вулиці Одеської та на Холодній Горі.

UPD Повна програма фестивалю: 

До харківських артистів приєднаються виконавці зі Львова, Дніпра, Одеси, Києва, Краматорська, Севєродонецька, Краснокутська тощо. Однією з головних новацій цього року стане «джем-сцена», де взаємодіятимуть музиканти з різних міст, арт-директори, куратори, культурні діячі, глядачі та мас-медіа.

Головне правило фестивалю — вільний вхід на всі події.

Фото: Facebook/musicday.kh

«День музики» — волонтерський фестиваль, створений людьми для людей. Він про єднання, про право на місто і добросусідство. Про те, як різні люди співіснують в одному просторі, як музика та культура впливають на місто. Ми хочемо показати, що люди, незважаючи на музичні та естетичні уподобання, релігійні та політичні переконання, можуть об'єднуватися навколо цінностей», — розповідає співорганізатор акції Аліна Ханбабаєва.

Подробиці — на офіційних сторінках фестивалю у Facebook та Instagram.

«День музики у Харкові» — одна з подій всесвітнього фестивалю Fête de la Musique, який вперше організували в Парижі у 1982 році. Наразі він об'єднує понад 1000 міст у 120 країнах. У Харкові фестиваль проходить вже шість років. У 2014-му він починався з 16 майданчиків.

Проект «Своя земля» про День музики, 2018. UA: Харків

Організатор проекту — «Культурна агенція А». Фестиваль проводиться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Читайте MediaPort у Telegram