«Дуже напружена ситуація»: глава МОЗ — про коронавірус на Харківщині

Міністр охорони здоров‘я Максим Степанов звертає увагу місцевої влади на збільшення захворюваності коронавірусною інфекцієюі у Харкові. 

Про це він сказав під час брифінгу 5 серпня. 

«В тій же Харківській області із 146 (за даними лабцентру, 145 — ред.) захворілих за останню добу 133 людини — це мешканці міста Харків. Вчора так само із загальної кількості захворілих в Харківській області 124 людини — це мешканці міста Харкова. Мені здається, там  дуже напружена ситуація, я прошу звернути на це увагу. Відповідно, і місцеву владу перш за все», — сказав Степанов. 

Станом на 5 серпня Харківщина — у зеленій зоні за епідпоказниками COVID-19. Директорка лабцентру Любов Махота, коментуючи ситуацію 4 серпня, сказала: зі збільшенням кількості хворих навряд чи регіон залишиться у зеленій зоні надалі. Державна комісія розглядає ситуацію в регіонах щоп'ятниці. 

Другу добу Харківщина б'є рекорди за кількістю хворих на добу. 4 серпня було 144 нових випадків. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.