Web Analytics

ДТП з поліцейською: ДБР повідомило результати експертизи смерті пішохода

Смерть 65-річного пішохода, якого у березні 2019 року у Харкові збила поліцейська за кермом Toyota, наступила внаслідок ДТП. 

Результати повторної експертизи причин смерті пішохода сьогодні у Харкові озвучив заступник директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, Олексій Новіков.

«Провадження не закінчено. Ми пішли далі, не зупинилися на тому, що нам було передано, і які висновки було надано експертами щодо причин смерті особи. Було проведено ексгумацію трупу цієї особи. І проведено повторну експертизу, яка підтвердила все-таки, що причиною смерті була саме дорожньо-транспортна пригода», — сказав Новіков.

Підозри поліцейській досі не оголосили.

«Ми це плануємо зробити у найближчий час», — сказав заступник директора ТУ ДБР. 

Також Новіков сподівається, що справу направлять до суду найближчим часом — якщо не цього місяця, то на початку наступного. 


Toyota під керуванням працівниці поліції збила пішохода на переході 8 березня. 14 березня він помер у лікарні.

До передачі справи до Держбюро справу розслідували у Харкові. Оскільки поліцейські не одразу повідомили ДБР, що учасницею аварії була поліцейська, ДБР також відкрило провадження за фактом можливого приховування злочину. 

У липні за клопотанням слідчого ДБР суд призначив у справі комісійну судово-медичну експертизу. Експертів просили з'ясувати, чим хворів загиблий та чи є зв’язок між причиною його смерті та травмами, отриманими в ДТП.