Web Analytics

ДТП на проспекті Гагаріна: експертиза визнала осудним 16-річного водія

Психіатрична експертиза визнала осудним Миколу Харківського — 16-річного підозрюваного у справі про ДТП на проспекті Гагаріна в Харкові, де внаслідок зіткнення двох автомобілів загинув 58-річний чоловік.

Про висновки експертизи 7 грудня повідомив представник родини загиблого Ігор Черняк.

«Психіатрична експертиза показала, що Микола Харківський усвідомлював свої дії та міг ними керувати під час ДТП на пр. Гагаріна. Говорячи простіше — визнала його осудним», — написав він у Facebook.

Це означає, пояснив Черняк, що суд не матиме жодних перешкод для притягнення 16-річного водія до кримінальної відповідальності.

Психиатрическая экспертиза показала, что Николай Харьковский осознавал свои действия и мог ими руководить во время...

Опубликовано Igor Cherniak Вторник, 7 декабря 2021 г.

Висновки експертизи підтвердив речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

«Експертиза підтвердила, що 16-річний підозрюваний на момент вчинення кримінального правопорушення та на теперішній час хронічного психічного тимчасового розладу психічної діяльності, недоумства або іншого хворобливого стану психіки не має», — цитує Чубенка «Суспільне».

Фото: hk.npu.gov.ua


Аварія сталася увечері 26 жовтня на перехресті проспекту Гагаріна та вулиці Одеської в Харкові. Автомобіль Infiniti на високій швидкості врізався у Chevrolet. Загинув 58-річний водій Chevrolet, трьох пасажирів Infiniti шпиталізували. 

Водій Infiniti, 16-річний харків'янин, заарештований. Справу розслідують за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху водіями) Кримінального кодексу України.

Молекулярно-генетична ескпертиза підтвердила, що за кермом був саме Микола Харківський. Під час допиту він визнав свою провину.

Батькам неповнолітнього водія також загрожує кримінальна відповідальність.

Фото на головній: Харківська обласна прокуратура