Другий тур: місце голосування на Харківщині змінили 27 тисяч виборців

27 тисяч громадян змінили місце голосування на Харківщині перед другим туром президентських виборів. На чотири тисячі більше, ніж перед першим туром. 

Про це сьогодні розповіла начальниця відділу адміністрування Держреєстру виборців апарату ХОДА Світлана Коломієць

«Тимчасове місце голосування по Харкову та Харківській області станом на 15 квітня змінили 27 тисяч осіб. В порівнянні з першим туром було 23 тисячі. Було дуже багато нарікань на великі черги. Черги були, але не треба забувати, що у нас на проведення першого туру було три місяця підготовки, а на проведення другого — тільки тиждень. Дуже велика навантаженість на працівників ведення Державного реєстру», — сказала Коломієць. 

За її словами, 15-16 квітня роздрукували запрошення на вибори, до кінця доби 17 квітня їх доставлять жителям.

Голосування у Харкові 31 березня. Фото Павла Пахоменка

«Якщо хтось не отримав запрошення або в ньому неточні дані, потрібно звернутися до дільничної виборчої комісії для уточнення даних. Якщо людини немає у списках, необхідно звернутися до місцевого суду до 18 квітня. До 20 квітня рішення суду потрібно передати до ДВК. У день виборів, 21 квітня, зміни до списків вноситися не будуть, тому треба все робити завчасно», — сказала Коломієць.

За словами Світлани Коломієць, на даний момент до реєстру включені 2 111 344 жителі області, з них вдома мають голосуватимуть 31 728 людей.

Як і під час першого туру виборів, на Харківщині працюють 14 окружних виборчих комісій: 7 у Харкові та 7 у районах і містах регіону. 

Теги: 
Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.