Допит мене як свідка в так званій "справі Арсена Авакова" свідчить про безсилля біло-синьої орди

20 січня 2012 року мене допитали як свідка у кримінальній справі № 18120002, більш відомій завдяки ЗМІ як справі проти  Арсена Авакова (за ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України). Спочатку хотів написати про це якось лірично. Можливо трохи пізніше це і зроблю. Лірика і несприйняття всерйоз слідчих органів навіяні нещодавнім переглядом фільму "Сад Гетсиманський" за однойменним романом Івана Багряного.

Але сьогодні відзначу без лірики. Єдиною зачіпкою стало те, що 13 січня я подав клопотання про готовність взяти Арсена Авакова на особисту поруку у разі, якщо прокуратура обиратиме запобіжний захід відносно нього. У ході бесіди слідчий ставив мені питання, сутність та значення яких для розслідування кримінальної справи про посадових злочин я, будучи юристом, збагнути не можу.

Зокрема – коли я познайомився з Арсеном Аваковим, коли ми востаннє контактували, чи знаю я його теперішнє місцезнаходження тощо. Єдиним з певною натяжкою суттєвим було запитання про те, чи зможу я гарантувати, що Арсен Аваков явиться за викликом до слідчого, прокурора або суду, а також чи можу я забезпечити таку явку безпосереднього сьогодні. В той самий час слідчий Оганнісян підтвердив, що Арсен Аваков не має наразі процесуального статусу ані підозрюваного у вчиненні злочину, ані будь-якого іншого.

Вважаю, що сьогоднішній допит – це виконання замовлення біло-синьої окупаційної адміністрації, яка узурпувала практично усі гілки влади в Україні. При цьому іншої мети, ніж залякувати самим фактом допиту в прокуратурі області, я не можу визначити.

Діяльність прокуратури Харківської області засвідчує, що будь-які навіть декларативні кроки про узгодженість дій опозиційних партій призводять до негайного увімкнення репресивної машини. Сьогоднішній візит до прокуратури красномовно засвідчив: Всеукраїнське об'єднання «Свобода», Всеукраїнське об'єднання «Баткьівщина» та Політична партія «Фронт Змін» та інші опозиційні партії чинять правильно, коли виступають за узгодження своєї діяльності на парламентських виборах. Правильно, бо та зграя окупантів, яка панує сьогодні над Україною, і має вплив на органи прокуратури та суди, починає скавучати від безсилля перед такою консолідованою силою.

Заявляю, що усі опозиційні сили мають підтримувати одна одну, не зважаючи на тиск реґіоналів, прокурорів та різного штибу підпанків. Тому закликаю усіх представників опозиційних партій вимагати від обласної прокуратури замість тримання під вартою передати Арсена Авакова (якщо буде визначено його статус як підозрюваного у скоєнні посадового злочину) на поруки. І така поведінка у взаємних стосунках повинна стати нормою. Лише такий підхід забезпечить нам можливість чесно йти до виборця і здобувати переконливу перемогу над біло-синьою бандою».

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.