Добкін висунувся кандидатом в мери Харкова

Екснардеп Михайло Добкін подав документи на реєстрацію кандидатом на посаду Харківського міського голови.

Він повідомив про це 23 вересня у Telegram.

«Сьогодні я подав документи на реєстрацію кандидатом на посаду Харківського міського голови. Воістину кажуть: чоловік мислить, а Бог рядить. Не хочу тут багато писати про мотиви й причини такого рішення. Скажу тільки одне, бажаю Геннадію Кернесу найшвидшого одужання і повернення у рідний Харків», — написав Добкін.

Про своє висування Добкін планує розповісти докладніше 24 вересня у телеефірі.

Влітку 2020 року екснардеп заявляв, що змагатиметься за посаду Київського міського голови. Балотування у Харкові Добкін виключав. «У Харкові все в порядку, там мера змінювати не потрібно», — коментував Добкін.


Михайло Добкін був одним з найближчих соратників Геннадія Кернеса за часів свого мерства (2006-2010). В останні роки їх політичні шляхи розійшлись. Кернес не раз публічно критикував Добкіна. Добкін існування конфлікту відкидав, пояснюючи ситуацію так: «Є в житті періоди, коли потрібно відпочити один від одного».

На позачергових виборах до Верховної Ради у 2019 році Кернес і Добкін балотувалися за списками партії «Опозиційний блок». Політсила не пройшла до парламенту

З 17 вересня Геннадій Кернес перебуває на лікуванні в Німеччині. Фізична відсутність мера не завадила його соратникам 23 вересня провести конференцію «Блоку Кернеса» та висунути нинішнього мера кандидатом на третій термін. Перший заступник мера Ігор Терехов сказав журналістам, що «життєдіяльності Кернеса нічого не загрожує» і найближчим часом мер повернеться до Харкова. 

«Усі інсинуації з приводу здоров'я Харківського міського голови Геннадія Кернеса надумані. Надумані нашими політичними опонентами спеціально для того, щоб, на їх думку, знизити рейтинг Харківського міського голови», — сказав Терехов, не назвавши, коли саме Кернес повернеться. 

Коментуючи інформацію про висування Добкіна, Терехов висловив впевненість у перемозі Кернеса: «Хто для нас конкурент, для нас немає взагалі жодного значення… Ми користуємося довірою харків'ян, ми цінуємо цю довіру, і ми харків'ян ніколи не зрадили жодними походами». 


Окрім Добкіна станом на 23 вересня про участь у мерських виборах в Харкові 25 жовтня заявили: Олег Абрамичев (Європейська солідарність), Геннадій Кернес (Блок Кернеса Успішний Харків), Олексій Кучер (Слуга народу), Олександра Нарижна (Голос), Микита Соловйов (Демократична сокира), Олександр Фельдман (ОПЗЖ), Ігор Черняк (Блок Світличної Разом), Тарас Сітенко (самовисування). 

Харківська міська територіальна виборча комісія має отримати документи від претендентів на посаду мера та зареєструвати їх. У кандидатів ще буде час відмовитися від участі у виборах. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.