Web Analytics

До села під Харковом, знеструмленого від початку війни, повернули світло

Енергетики відновили електропостачання у селі Бобрівка Харківського району. Наразі намагаються повернути світло до Циркунів та Черкаських Тишків.

Бобрівка залишалася без світла від початку війни, розповіли у «Харківобленерго». Через окупацію та постійні обстріли енергетики не могли заживити село раніше.

Мережі зазнали серйозних пошкоджень: довелося відновити понад 8 км високовольтної лінії 10 кВ і дев'ять трансформаторних підстанцій, а також відремонтувати лінії 0,4 кВ.

Фото: «Харківобленерго»

«Приступити змогли тільки після розмінування території саперами. Лінія проходить у полі, і це дуже ускладнювало задачу: працювати довелося у несприятливих погодних умовах. Подекуди енергетикам було складно проїхати на спеціальній техніці», — зазначили в обленерго.

Наразі заживлено понад 140 абонентів у Бобрівці, а також близько 240 — у шести садових товариствах поблизу.

Майстри також відновлюють електропостачання сіл Циркуни та Черкаські Тишки.

Фото: «Харківобленерго»

Енергетики також відновили електропостачання у Шевченковому на Куп’янщині після ракетного обстрілу 20 листопада. Тоді без світла залишилися 800 споживачів селища.

«Через обстріл було пошкоджено високовольтну лінію 10 кВ та лінії 0,4 кВ. Але фахівці Шевченківського району електричних мереж оперативно взялися до роботи та за кілька годин відновили електропостачання знеструмлених споживачів», — розповідають у компанії. 


19 листопада вперше за багато місяців світло увімкнули у деокупованому селищі Куп'янськ-Вузловий.