Web Analytics

До міжфракційного об’єднання Разумкова увійшли двоє харківських нардепів

Ексголова Верховної Ради Дмитро Разумков створив у парламенті нове міжфракційне об’єднання. До нього увійшли 25 обранців, серед яких двоє харків’ян.

Склад нового міжфракційного об’єднання Дмитро Разумков оголосив 8 листопада.

«Звернення про створення міжфракційного об'єднання «Розумна політика» вже знаходиться на розгляді керівництва парламенту. Наступного пленарного тижня головуючий на засіданні має офіційно оголосити про його створення», — написав він у Telegram-каналі.

Разумков також додав список депутатів, які увійшли до його «Розумної політики». Окрім самого ексспікера, це 21 представник «Слуги народу», двоє — «Батьківщини», а також позафракційна Людмила Буймістер.

Серед вказаних депутатів «Слуги народу» двоє представляють Харківську область: Олександр Бакумов і Дмитро Микиша.

Олександр Бакумов був обраний в окрузі №173 (Основ'янський, частина Слобідського району Харкова). Входить до міжфракційного об'єднання «Слобожанщина», груп з міжпарламентських зв’язків з Нідерландами та ОАЕ. Очолював підкомітет з питань кримінального законодавства та протидії злочинності Комітету з питань правоохоронної діяльності, проте 3 листопада повідомив, що складає повноваження.

Фото: Facebook/Олександр Бакумов

Дмитро Микиша переміг на виборах в окрузі №181 (на момент виборів у 2019 році — Зміївський та частина Харківського району). У ВРУ увійшов до міжфракційного об'єднання «Слобожанщина», груп з міжпарламентських зв’язків з вісьмома країнами — США, Швейцарією, Болігією, Республікою Корея, Чорногорією, Словенією, Грецією та Швецією. Член комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Фото: Facebook/Дмитро Микиша

Анонсуючи створення нового об'єднання, Разумков казав, що його соратники планують впроваджувати «стабільну та продуману державну політику», займатися захистом свободи слова, людини та її життя і здоров’я, а також утвердженням верховенства права.  

«Наша основна мета — це координація зусиль для розбудови України як правової держави з високим економічним потенціалом», — наголошував ексголова ВРУ.


На початку жовтня нардепи відправили Дмитра Разумкова у відставку з посади голови Верховної Ради та призначили на цю посаду його першого заступника Руслана Стефанчука.

Фото на головній: Верховна Рада України