Web Analytics

До місця авіакатастрофи вирушає українська група фахівців — Зеленський

Ввечері 8 січня з України до Ірану направиться літак із фахівцями експертної та пошуково-рятувальної груп.

Про це за результатами позачергового засідання Кабміну повідомив президент України Володимир Зеленський

«Завершилося позачергове засідання уряду. Сьогодні ввечері до Ірану вилітає наш літак із фахівцями експертної та пошуково-рятувальної груп.

Серед них — представники Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міноборони, МЗС, МВС, СБУ, РНБО, Державної авіаційної служби, Нацбюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами та «Міжнародних авіаліній України». 

Усі вони будуть залучені до розслідування, ідентифікації та репатріації тіл українців, загиблих в авіакатастрофі. Проводжу постійні консультації з нашими іноземними партнерами. Наш пріоритет — встановлення істини та відповідальних за цю страшну катастрофу», — йдеться у офіційному Telegram-каналі глави держави. 

За словами прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, Уряд «тримає зв’язок із рідними загиблих для здійснення аналізу ДНК». 

Внаслідок падіння Boeing «Міжнародних авіаліній України» в Тегерані загинуло 176 людей — громадяни України, Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, Німеччини та Великої Британії. Згідно списку пасажирів, опублікованого авіакомпанією «МАУ», серед пасажирів були діти. 

Чому літак розбився, має з'ясувати спеціальна комісія. В українській авіакомпанії стверджують, що літак був справний, а екіпаж підготовлений. 

До завершення з'ясування обставин Україна призупинила польоти до Ірану.