Web Analytics

До Харкова доставили поранених в бою на Луганщині: що відомо про їх стан

П'ятьох поранених військовослужбовців доставили до Харкова на гелікоптері 18 лютого. 

Про це сьогодні журналістам розповів начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Юрій Подолян

«Є без вогнепальних поранень і є хлопці з кульовими пораненнями. Військовослужбовці були доставлені до військово-мобільного госпіталю, де їх було прооперовано, надана медична допомога, й далі вони були евакуйовані до нас», — сказав Подолян.

Фото Надії Зайченко

«У трьох чоловіків — поранення м’яких тканин, вогнепальні осколкові, два чоловіки — акубаротравма, травма, яка пов’язана із вибухом. Зі всіх пацієнтів один пацієнт вчора був оцінений як важкого ступеня поранення, після проведення діагностичних пошуків, надання допомоги, сьогодні вранці він переведений в розряд поранених середнього ступеня важкості. Всі інші пацієнти — легкі», — сказав Подолян.

Разом з пораненими до Харкова доправили військовослужбовця з підозрою на інфаркт. Йому встановили діагноз «ішемічна хвороба серця».

За словами Подоляна, усі військові почуваються задовільно.

Внаслідок спроби прориву бойовиків в районі населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний вранці 18 лютого один військовослужбовець загинув. 

Автор: Надія Зайченко

Цей матеріал підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED