Web Analytics

Для звільнення немає підстав — директор теруправління ДБР в Полтаві Тимошко

Володимиру Тимошку, який очолює Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у Полтаві, відомо про наказ про звільнення. 

Накази про звільнення чотирьох посадовців ДБР за підписом директора ДБР Романа Труби сьогодні вранці, посилаючись на джерела, опублікував журналіст Данило Мокрик. Один з них стосується Володимира Тимошка, директора ТУ ДБР у Полтаві, юрисдикція якого охоплює Харківську область.

Джерело: facebook.com/danylo.mokryk

У коментарі «МедіаПорту» Володимир Тимошко повідомив, що перебуває на лікарняному. Йому відомо про існування наказу про звільнення. Чи є такий наказ з мокрою печаткою, Тимошко не знає. Він готовий оскаржувати рішення про звільнення. 

«Призначати і звільняти директора можна лише за поданням Конкурсної комісії. Для того, щоб видати такий наказ, ще потрібно узгодити це з заступником директора і першим заступником директора. Узгодження не було. Відсутність правового обґрунтування у цьому рішенні — це те, що я можу сказати зараз. Свою правову позицію ми будемо формувати», — сказав Тимошко. 

— У наказі йдеться: не відповідає займаній посаді... 

«Я не те, що можу це спростувати, а обов'язково буду це спростовувати. Територіальне управління, розташоване у місті Полтаві, одне з найкращих Територіальних управлінь за показниками роботи, організації роботи. Жодних зауважень від суспільства, жодних нісенітниць в роботі не було. Мабуть, це комусь не подобається, — сказав Тимошко. — Я не хочу казати про політику, бо ми аполітичний орган. Ці питання потрібно ставити Роману Михайловичу Трубі». 

У прес-службі центрального апарату ДБР порадили звернутися до речниці директора ДБР Анжеліки Іванової.

UPD 10.33 Речниця директора ДБР Анжеліка Іванова повідомила, що ще не має офіційної інформації і це питання поки не коментує. Вона також не змогла підтвердити сам факт наявності таких наказів. «Не коментуємо», — сказала Іванова. 

Володимир Тимошко більше 15 років працював у Харкові. У 2017-му з посади начальника Слідчого управління ГУ НП у Харківській області переїхав на роботу до Полтави і посів аналогічну посаду. У грудні 2018 року очолив Територіальне управління ДБР у м. Полтава. 

Роман Труба представляє на посаді Володимира Тимошка, грудень 2018 року. Фото: dbr.gov.ua

Представляючи Тимошка на посаді, Роман Труба зазначав, що всі працівники ДБР обираються лише за результатами відкритого конкурсу та проходять психофізіологічне дослідження за допомогою поліграфу. «Не виняток і директор теруправління, якого сьогодні я хочу представити  — Володимир Тимошко. Він пройшов всі етапи конкурсу, поліграф та співбесіду з керівництвом ДБР», — сказав тоді Труба.

Повідомлення доповнюється.