Web Analytics

Депутат Харківської облради склав повноваження через обрання до парламенту

Обласна рада достроково припинила повноваження Миколи Кириченка і внесла зміни до складу постійних комісій.

Питання щодо припинення повноважень депутата Миколи Кириченка розглядали сьогодні під час сесії Харківської обласної ради.

Як зазначив голова облради Сергій Чернов, за результатами позачергових парламентських виборів Кириченко обраний до Верховної Ради.

«Відповідно до чинного законодавства, Микола Олександрович повинен скласти повноваження депутата обласної ради», — пояснив Чернов.

Микола Кириченко входив до фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», був заступником керівника депутатської групи «Єдність та розвиток Харківщини». Він також входив до складу постійної комісії з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

До парламенту Кириченко обраний за списком партії «Слуга народу», до якого був включений за №53.

Микола Кириченко. Фото: кадр YouTube-трансляції Triolan.Live

Також, за інформацією прес-служби Харківської облради, депутати внесли зміни до складу постійних комісій. Андрія Стронова (фракція «Наш край») відкликали з посади голови постійної комісії обласної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва. Замість нього цю посаду посів Микола Бєлов («Відродження»), який був секретарем комісії. Новим секретарем обрали Олександра Антоненка (Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

Віра Сивицька («Відродження») вийшла зі складу постійної комісії з питань науки, освіти та духовності та увійшла до комісії з питань аграрної політики, земельних відносин і природокористування.

Фото: oblrada.kharkov.ua

Депутатка Тетяна Лобанова («Наш край») звернулася до голови облради з приводу відкликання Андрія Стронова, забажавши уточнити причину.

«Що це таке? Виходить, кожного, хто є головою будь-якої комісії, можуть сьогодні зняти, як захочуть? На якій підставі — він що, дістався якихось помилок, чи то політична акція, чи що це таке?» — спитала Лобанова.

На запитання Лобанової Сергій Чернов прямо не відповів — натомість попросив депутатів уважно слідкувати за розглядом питань порядку денного: під час підготовки, пленарного засідання і голосування.

«Ми вже з вами тут працюємо в пленарному режимі вже три години — щоб ми відповідально відносилися до того, за що голосуємо і які рішення ухвалюємо», — зауважив Чернов.

На сьогодішній сесії також був присутнім депутат облради Ігор Райнін, колишній голова Харківської ОДА та ексглава Адміністрації президента Порошенка.

Відколи він очолив АП і до звільнення, в сесіях облради він участі не брав. 

Читайте MediaPort у Telegram